خدمت

توانمندسازی و توسعه بازار

شرکت توانمندسازان فناوری های نوین (مستقر در پارک فناوری پردیس) با پشتوانه و تجربه 10 ساله مدیران و کارشناسان صندوق توسعه فناوری هاین وین در تجاری سازی و توانمندسازی شرکت های دانش بنیان و فناور، با استفاده ازشبکه مشاوران و خبرگان خود در صنایع مختلف، با هدف توانمندسازی، توسعه بازار وافزایش بهره وری شرکت های فناور و دانش بنیان فعالیت می کند.

چرا توانمندسازی و توسعه بازار؟

  • ارائه خدمات جدیدی که مطابق با تقاضاهای به روز شده مشتریان و شرکت ها باشد یکی از الزامات هرکسب و کاری است و  خدمت توانمندسازی و توسعه بازار نشان دهنده این موضوع است که دنیای تجارت و کسب و کار دائماً در حال تغییر است. بنابراین ، متناسب با تغییرات جدیدی که رخ می دهد باید روابط و تعاملات تازه ای و با شکل متفاوت تری نیز باصاحبان مشاغل و مشتریان برقرار شود. در نتیجه مسئله توانمندسازی و توسعه بازار پیش می آید که می تواند مدیران شرکت های فناور و نوپا را در این خصوص یاری کند.

این خدمت شامل :

مشاوره جهت توسعه بازار شرکت های فناور و دانش بنیان

برایتوسعه بازار و ارزیابی پتانسیل موفقیت باید درک مناسب و کافی از همه ی جوانببازار داشته باشیم که این موضوع برای شرکت های فناور و دانش بنیان مبحثی تخصصی تر و عاملی تعیین کننده تر است. مشاوران شرکت توانمندسازان از طریق شبکه های ارتباطی و شبکه خبرگان آماده ی ارائه هر نوع خدمت و مشاوره به درخواست شما هستند.

شبکه سازی به منظور ایجاد زنجیره ارزش

برای شرکت های فناور و دانش بنیان ایجاد شبکهسازی برای ایجاد زنجیره ارزش عامل بسیار مهمی در موفقیت طرح های جاری در سازمان میباشد و همچنین رفع نیازهای فناورانه کارفرمایان دولتی، شبه دولتی و خصوصی، اینخدمت از توانمندسازان را جز اصلی ترین خدمات ارائه شده این شرکت به حساب می آورد.

توانمندسازی شرکت های فناور

توانمندسازیشرکت های فناور در بخش های مختلفی صورت می پذیرد که از جمله مهمترین آن‌ها می توانبه توانمندسازی در مدیریت منابع سازمانی، تامین مالی، بازرگانی، مسائل حقوقی ومسائل مربوط به حسابداری و امور مالیاتی اشاره کرد.

Alternate Text Alternate Text
تجربه های این خدمت
همه تجربیات
Alternate Text

درخواست خدمت

در صورتی که قصد دریافت این خدمت را دارید، می توانید از این طریق پیام .خود را برای ما ارسال نمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند